FrostWire 5.7.0
FrostWire is momenteel een van de populairste bittorrent clients. Met dit programma kun je bestanden downloaden en delen met anderen.
FrostWire 5.7.0 is gisteren verschenen. Dit is een onderhoudsupdate voor FrostWire die de laatste versie van de BitTorrent engine integreert. Ook worden opstartproblemen voor XP-gebruikers verholpen. Details kun je hieronder nalezen.
FrostWire is oorspronkelijk gebaseerd op p2p-programma LimeWire, maar is nu enkel nog een bittorrent-programma. FrostWire is te krijgen voor Windows, Mac OS X, Linux en Android. Het programma is ook in het Nederlands vertaald.
Let goed op bij de installatie en haal het vinkje weg bij de Ask werkbalk voor Internet Explorer en Firefox als gevraagd wordt of je deze onnodige toolbar wilt installeren.
Uitgaveopmerkingen:
- Updated BitTorrent Engine to the latest code from the Azureus project along with FrostWire’s Team’s tunning and hacks for energy efficiency (as we reuse this same on code on Android)
- Updated Java Runtime to fix compatibility launch issues Windows XP users were experiencing.
- IRC Chat replaced for an HTML5 Chat App (Kiwi IRC), bye bye pjirc client.
- New Torrents.com search engine integration.
- Several UI bugs, freezes and crashes fixed.

Reageren