Wie wil meehelpen met het testen van nieuwe software?

Vragensteller: 
Matthijs
Ander besturingssysteem
Toelichting op vraag: 

We hebben ons 'testlab' (dat we vroeger ooit hadden, zie afbeelding hierboven) weer nieuw leven ingeblazen. Hier kan nieuwe software voorgesteld en getest worden: 
https://www.gratissoftwar...

Testen klinkt misschien wat zwaar, maar nieuwe software die we op de site zetten proberen we natuurlijk altijd eerst uit, we doen wat onderzoek naar de achtergronden en gooien er wat virusscanners overheen. Om er zeker van te zijn dat het geen rotzooi is. En je kunt natuurlijk ook zelf software voorstellen.

Bij het testen kunnen we wel wat hulp van onze (vaste) bezoekers gebruiken! Kijk af en toe eens in het testlab met nieuw voorgestelde software. Probeer deze voorgestelde software uit en geef ons je oordeel: door een cijfer te geven en in de reacties onder de betreffende software je mening en ervaringen te geven. Dit hoeft niet heel uitgebreid - maar het mag wel natuurlijk!

De hoogstgewaardeerde software uit het testlab wordt gepromoveerd naar ons reguliere software-overzicht. Met jullie hulp hopen we zo wat sneller en wat meer nieuwe software op GratisSoftware.nl te kunnen plaatsen. Je bijdragen worden gewaardeerd. Dank je wel!

Hieronder in de reacties kun je laten weten wat je van het testlab-idee vindt.

Matthijs, GratisSoftware.nl

Status: 
Tip

Reacties

afbeelding van WriTer

Goed idee, zodra ik geschikte software tegenkom die mogelijk nuttig is voor mij wil ik deze graag eens uittesten.
Liefst software die zowel geschikt is voor Windows (10) als ook voor Linux (Mint) omdat ik tegenwoordig meer met Linux werk.

MEGA - Make Europe Great Again!

afbeelding van Léon

Misschien een goed idee om het kopje 'Testlab' toe te voegen aan het rijtje "downloads top 100 updates pc hulp tips nieuws" dat bovenaan de pagina staat. Dat wekt wellicht nieuwsgierigheid. In dit geval een gewenste vorm van nieuwsgierigheid.

Ik ben zelf altijd in voor het testen van van alles en nog wat, maar het moet dan wel binnen de belangstellingssfeer liggen. Een firewall applicatie ga ik bijvoorbeeld niet testen, want ik heb nog nooit een firewall probleem ervaren.

Een bladwijzer voor het Testlab bleek ik al te hebben, maar is nu verplaatst naar een map waarin ik dagelijks kijk.

afbeelding van Léon

Wat is de betekenis van het cijfer dat onder 'Status' is te vinden?

Voorbeeld: TagScanner 1.836

afbeelding van Matthijs

Aantal keren bekeken. Maar dat kan wel weg inderdaad.

Zou van mij mogen blijven staan. Is wel leuk om te weten.

afbeelding van Léon

Gaarne neem ik hier een middenpositie in: van mij mag het zowel weg als blijven staan.

Ik vroeg mij gewoon af wat de betekenis is. Nu ik dit weet zal ik er natuurlijk anders tegenaan gaan kijken.

Ik heb nog niets getest en daar ben ik niet trots op. Wel hoor ik waarschijnlijk bij de bekijkers. Ongemerkt opgenomen in de statistieken.

Reageer