Wie wil meehelpen met het testen van nieuwe software?

Vragensteller: 
Matthijs
Ander besturingssysteem
Toelichting op vraag: 

We hebben ons 'testlab' (dat we vroeger ooit hadden, zie afbeelding hierboven) weer nieuw leven ingeblazen. Hier kan nieuwe software voorgesteld en getest worden: 
https://www.gratissoftwar...

Testen klinkt misschien wat zwaar, maar nieuwe software die we op de site zetten proberen we natuurlijk altijd eerst uit, we doen wat onderzoek naar de achtergronden en gooien er wat virusscanners overheen. Om er zeker van te zijn dat het geen rotzooi is. En je kunt natuurlijk ook zelf software voorstellen.

Bij het testen kunnen we wel wat hulp van onze (vaste) bezoekers gebruiken! Kijk af en toe eens in het testlab met nieuw voorgestelde software. Probeer deze voorgestelde software uit en geef ons je oordeel: door een cijfer te geven en in de reacties onder de betreffende software je mening en ervaringen te geven. Dit hoeft niet heel uitgebreid - maar het mag wel natuurlijk!

De hoogstgewaardeerde software uit het testlab wordt gepromoveerd naar ons reguliere software-overzicht. Met jullie hulp hopen we zo wat sneller en wat meer nieuwe software op GratisSoftware.nl te kunnen plaatsen. Je bijdragen worden gewaardeerd. Dank je wel!

Hieronder in de reacties kun je laten weten wat je van het testlab-idee vindt.

Matthijs, GratisSoftware.nl

Status: 
Tip

Reacties

afbeelding van WriTer

Goed idee, zodra ik geschikte software tegenkom die mogelijk nuttig is voor mij wil ik deze graag eens uittesten.
Liefst software die zowel geschikt is voor Windows (10) als ook voor Linux (Mint) omdat ik tegenwoordig meer met Linux werk.

MEGA - Make Europe Great Again!

Reageer