Gratis Software Top 20
Skype
Skype is een programma om wereldwijd gratis mee te bellen via internet (VoIP, Voice over IP). Zo heeft u nooit meer hoge telefoonkosten. Het enige wat u nodig heeft is een pc met internetverbinding, een headset of microfoon en de Skype-software. In 2011 is Skype overgenomen door Microsoft en is er verregaande integratie met Outlook en andere Microsoft-diensten.
Als u Skype op uw pc heeft kunt u gratis met iedereen bellen die de software ook op zijn pc heeft geïnstalleerd. Het principe is heel simpel: u maakt een gratis Skype-account aan, zoekt op naam en/of plaats naar anderen die ook een Skype-account hebben, u voegt deze mensen aan uw Skype telefoonlijst toe en u kunt met ze bellen.

Hoofdvenster Skype (klik voor groter)
Als uw contacten ook on line zijn kunt u ze bellen door in Skype op de groene knop te drukken. Wanneer uw contact opneemt, kunt u via uw headset of microfoon en speaker onbeperkt met ze praten.
Skype biedt verder de volgende mogelijkheden:
- vergaderen met meerdere mensen (videoconferenties)
- videogesprekken (webcam benodigd)
- bellen en sms'en naar vaste en mobiele nummers tegen gereduceerd tarief (hiervoor moet u een beltegoed kopen)
- videobellen met Facebook contacten
En als u geen zin hebt om iemand te spreken kunt u ook even chatten via Skype. Ook kan er gewisseld worden tussen gesprekken en kunnen gesprekken worden opgenomen. Facebook-integratie en groepsvideo-bellen tot tien personen zijn ook mogelijk.
Sinds Microsoft in 2011 Skype heeft overgenomen kunt u ook inloggen met Facebook- en Microsoft-accounts (Windows Live/MSN, Hotmail/Outlook.com) en is Skype verregaand geïntegreerd in mailprogramma Outlook (vanaf versie 2010) en op de website van maildienst Outlook.com. In de loop van 2013 is Windows Live Messenger (MSN) opgegaan in Skype, dat dan één programma voor online communicatie is geworden.
Gratis bellen via de pc met mensen wereldwijd die ook Skype hebben. De geluidskwaliteit is heel goed (beter dan bij instant messengers) en het programma zeer gebruikersvriendelijk. Het gegevensverkeer is versleuteld.
Skype kan geen contact maken met andere VoIP-programma's, omdat het een ander, gesloten, protocol gebruikt. Lees aandachtig alle opties bij de installatie door zodat u niet allerlei onnodige veranderingen toestaat!
Download Skype voor Windows
(u moet misschien eerst inloggen met uw Skype-naam of Microsoft- of Facebook-account of een account aanmaken voordat u Skype kunt downloaden)
Let op!
Bij de installatie wordt gevraagd of u Bing als zoekmachine en MSN als startpagina wilt instellen. Haal de vinkjes weg als u hier niet van gediend bent.
.jpg)
U kunt ook kiezen om Skype niet te laten opstarten met Windows en om Skype Klik-en-bel niet in uw browser te installeren.
.jpg)
.jpg)
Advertentie

Hallo mensen van Skype Ik
Hallo mensen van Skype
Ik vind Skype saai, omdat je de kleur van de letters niet KUNT veranderen, en geen leuk achtergrondje KUNT plaatsen doet mij en ik denk de meeste mensen in een zwart gat vallen.
De overgang van WLM naar skype is wel heel drastisch.
Ik ben daarom van mening, dat Skype er zeer op aan stuurt mensen meer te laten bellen dan te chatten, erg jammer!
Zou graag eens een tegenberichtje van Skype zien waar mensen iets meer aan hebben .....en niet steeds uitleg van hoe je Skype moet gebruiken, dat weten de meeste nu wel onderhand.
Vindt het erg stil aan de overkant....Skype!
Mvg.
Merk sinds enkele weken,als
Merk sinds enkele weken,als ik skype start,dat de updates van m'n fb vrienden niet laden,dat blauwe cirkeltje blijft constant ronddraaien,zijn er nog die dat hebben
kan niet meer op skype geeft
kan niet meer op skype geeft steeds dat acc niet klopt baal hier zo van en hoe los ik dat nu op of is er een storing
Heb het zelfde probleem,
Heb het zelfde probleem, geen idee
Ik wil de allernieuwste
Ik wil de allernieuwste skype maar mijn oudere versie is niet te verwijderen weet iemand hoe ik dit kan oplossen????
De nieuwe versie installeerd
De nieuwe versie installeerd walmare die U niet ziet tijdens het installeren.
Ook is de oude versie de beste.
mail notificaties misschien
mail notificaties misschien een iedee? hebben ze voor het gemak maar ff niet overgenomen uit msn messenger...
HOI hoi is gek maar zie dat
HOI hoi
is gek maar zie dat deze berichten allemaal van lang gelden zijn, we zijn nu 28 mart 2013 en ik heb problemen met Skype!!!
ik krijg het programma gewoon niet meer opgestart!Problemen met Skype er wordt naar een oplossing gezocht krijg ik al melding!
wat is de laaaste tendens??
gr ikke
ik krijg de nieuwe skype ook
ik krijg de nieuwe skype ook nie opgestart komt telkens met een AppChrash....
groetjes een sjaggie gebruiker
Scan je PC eens op Malware
Scan je PC eens op Malware en Virussen.
Dit kan helpen. Ik heb geen last van Crashes
Mijn Mark Knopfler website op:
http://members.chello.nl/~rerm
Het beste virus programma: www.avg.com
in het begin geen problemen
in het begin geen problemen met skype.nu 1 en al ellende .kan niet meer chatten met fam en kids. EN JE KUNT MAILS STUREN NAAR HUN ,MAAR ANTW OF UITLEG HO MAAR.JA EEN BERICHTJE OM TE GAAN BETALEN VOOR DE FOON.DAT MAAK IK WEL UIT.HET IS TOCH GRATIS????VIND HET EEN OPDRINGERIG GEBEUREN .weg er mee.MESSENGER TERUG TE ENIGE OPLOSSING.
ik heb het zelfde kan geen
ik heb het zelfde kan geen vidio gesprek doen alleen bellen trekt op niets Skype met msn had je die problemen niet
heb juist het zelfde video
heb juist het zelfde video staat bij mij altijd uit trekt op niets Skype had nooit problemen met msn nu niets dan problemen
Dat ben ik volledig met u
Dat ben ik volledig met u eens, ik vindt Skype maar niks, heb liever Msn, zitten ook meer functies aan, de letters bv al kun je niet kleuren, heb Skype pas maar vindt het niet zo een fijn programma. en ja hoor dat van die telefoon een maand gratis proberen heb ik ook gelezen, gewoon Messenger terug is het beste, was en is een heel fijn programma dus terug ermee.
groetjes Leen
Ik ben er achter gekomen dat
Ik ben er achter gekomen dat je zolang dat nog gaat, nooit met je microsoft account moet inloggen, want daar wringt het probleem. Bovendien als je windows 8 hebt en je download de app. dan zoekt hij altijd het microsoft account en werkt hij niet gewoon. Bovendien kan hiermee geen facebook meegenomen worden. Het leuke is wel, dat via de appp dus via het microsoft account gehannest kan worden, op facebook na en via het scherm gewoon met je oude account gestart kan worden, ook met facebook. Je ziet dus maar weer hoe zinloos die apps zijn
Ik heb steeds gewacht om
Ik heb steeds gewacht om voor Wndows Live Messenger de nieuwe update (= Skype) te installeren en heb dat nog steeds niet gedaan. Deze werkt dus nog steeds naar behoren voor zover ik kan nagaan.
Ik had daarnaast echter ook een Skype lopen en dat ging nog steeds goed tot ik me afmelde en me opnieuw aanmeldde. Dat ging met geen mogelijkheid.
Heb toen mijn latste bewaarde setup proberen te installeren. Dat werd geweigerd omdat een verbinding met de server niet ging??? Daarna een nog oudere geprobeerd, hetzelfde. Daarna één van oldfiles etc geprobeerd, hetzelfde.
Daarna opnieuw geinstalleerd op mijn laptop, ging ook niet. Daarna mijn app op mijn E71 geprobeerd, vergeet het maar.
Microsoft is markt aandeel aan het verliezen en slaat nu wild om zich heen om het verlies in te halen............!!
Ja, om te kunnen omgaan met verlies moet je volwassen zijn!!!!!!
ik heb ook heellaas skype
ik heb ook heellaas skype het is geen verbetering ik had hier voor gewoon msn dat werkte prima en sints in skype heb komen me conacten niet meer online om dat die nog steeds via de msn berykbaar zijn en ik vind de msn veel beter dan deze onzin is er iemand die weet of je terug kunt na de gewone msn
ik ben het volledig met je
ik ben het volledig met je eens ik vind Skype maar niets , ik heb al lang spijt dat ik ben overgeschakeld maar bij mij zijn de contacten gewoon mee over gekomen......
zou best wel weer mijn msn willen ben op zoek of ik eventueel nog kan downloaden maar ben wel al mijn ikonen kwijt is nog zo wat
Ik wil een nieuw account
Ik wil een nieuw account aanmaken bij skype om skype te gaan downloaden. Klik op doorgaan en dan verschijnt het lege 'maak een nieuw account aan' formulier weer. Weer ingevuld, weer geklikt op doorgaan... weer het lege formulier enzv enzv. Hoe kom ik hier doorheen?
GRAAG HULP!
Met dank,
Anne
Ik heb de nieuwste versie
Ik heb de nieuwste versie van skype geupdate en sinsdien heb ik niks anders dan verbindings problemen stotterende audio en video, cpu gebruik constand op 100%.
Ik kan dan niks meer aanklikken computer loopt vast, wat kan ik er aan doen of ligt het aan de update oudere versie werkte altijd goed
ja willem ik heb hetzelfde
ja willem ik heb hetzelfde probleem, Ik ging de uitgebreide nieuwe Skype versie nemen en later kon ik niet meer normaal video contact en telefoon gesprekken meer voeren. dus mijn telefoon geld staat er voor niks op
http://www.oldapps.com/ Opnie
http://www.oldapps.com/
Opnieuw een oude versie downloaden via bovenstaande site.
Automatisch up-dates uitschakelen in instellingen van Skype.
Update in Windows eerst bekijken alvorens te installeren...
dus de functie in Windows "automatisch downloaden én installeren...niet doen....
....enkel de up-dates downloaden en kijken of er geen bij zit van Skype...
zo ja...deze negeren en verbergen.
Ik werk zo al die jaren nog altijd met de versie 4.2.0.158 zonder problemen en inderdaad....prima geluid,prima video en geen advertenties!
Misschien het proberen waard?
Sinds Microsoft Skype heeft
Sinds Microsoft Skype heeft overgenomen is het er niet makkelijker op geworden.
Vanmorgen kreeg mijn vrouw ineens een mededeling dat MSN Messenger vervangen wordt door skype op een voor mij agressieve manier. Goed we hebben hem dus maar gedownload maar ik vindt het waardeloos. Zeker voor oudere mensen. Ten eerste wordt alles zeer verwarrend doordat alle sociale media door elkaar worden gegooid. Bovendien wordt alles nog eens door elkaar gegooid door ander in te loggen en het ergste vindt ik dat de lettergroote niet meer aangepast kan worden zodat het slecht leesbaar wordt voor ouderen. Kortom ik ben gestopt me Skype en Microsoft mag hopenlijk ook daarmee naar de kloten gaan.
Het is al langer bekend dat
Het is al langer bekend dat Microsoft de stekker uit MSN trekt
Bij mij werkt het
Bij mij werkt het goed
acer5336
win8
lochitech310
UPC
wireless:Atheros AR5B97
niet heel goedkoop door starttarief verbinding
en E10 opwaarderen kost 11.50
helaas bel ik kort en vaak
Ik kijk 't nog 'n mnd of 2 aan
en weet dan wel of ik ermee doorga
groeten en fijne dagen
en niet te lang achter pc
er zijn echt ook
leukere dingen dan de pc
enzo....
die nieuwe versie werkt zeer
die nieuwe versie werkt zeer slecht,
schermdeling is enkel mogelijk met skype premium,
dit ruikt naar geld...
verdomme, ik heb er al spijt van dat ik de nieuwe versie heb,
het einde van skype,
ik stop er mee
Je kan nog altijd een oude
Je kan nog altijd een oude versie downloaden op http://www.oldapps.com/
Hallo, ik heb skype
Hallo,
ik heb skype gedownload op mijn acer laptop. Eerst heb ik een skype naam aangemaakt. Nu deze op mijn computer staat kan ik er niks mee. Ik kreeg al niet de installatie zoals hierboven beschreven. Ik kon bij opties er alleen voor kiezen om skype op mijn bureaublad te zetten en het opstarten als je de laptop aanzet. Nu heb ik wel het skype programma maar in de taakbalk staat alleen bij skype: afsluiten bij extra: wijzig taal, skype wifi. verbindinginstellingen en toegankelijkheid. en help. Hoe kan dit, want ik kan en nu niks mee.
Al vast bedankt.
ik kan geen skype downloaden
ik kan geen skype downloaden want 6 februari 2000 wordt niet geaccepteerd
ik maak voor het eerst
ik maak voor het eerst gebruik van skype
Cool
Cool
ik maak voor het eerst
ik maak voor het eerst gebruik van skype hoe zit dit alles in mekar
Hallo, Een vraag: ik skypte
Hallo,
Een vraag: ik skypte al regelmatig en nu een vriendin van mij in Turkije is gaan wonen wilde ik ook een abonnement nemen. Omdat het een aantal dagen zou duren voordat dit abonnement geactiveerd kon worden, had ik alvast een skypetegoed gekocht. Inmiddels is dit tegoed op (staat ook boven in het scherm, 0,04 cent tegoed). Ik verwachtte automatisch mijn belminuten van het abonnement in te kunnen zetten maar dit lukt niet. In mijn account staat dat ik nog 120 belminuten tegoed heb. Ik heb geprobeerd ook naar andere nummers te bellen maar iedere keer als ik een nummer bel krijg ik het scherm dat er geen tegoed is en dat ik een tegoed kan kopen of een abonnement kan nemen. Weet iemand wat ik moet doen?
Groetjes,
Sandra
Even bellen met de Skype
Even bellen met de Skype customer service?
En ik bedoel bellen met de echte telefoon, dus niet met Skype, want je hebt nog maar 4 cent tegoed...
Ik ben mijn inloggegevens
Ik ben mijn inloggegevens kwijt
waarom werkt skype niet meer
waarom werkt skype niet meer samen met facebook?
AANRADER!! Skype Lite
AANRADER!!
Skype Lite 3.6.32.244
en-of..
SKYPE PORTABLE
DAN WEL..
Skype for Pocket PC 3.0.0.256
Ik heb heel veel problemen
Ik heb heel veel problemen de laatste tijd met Skype heb de nieuwe versie al 2maal geïnstalleerd en nog geen verbinding daar ik er vroeger geen problemen mee had waar ligt dat aan en nu heb ik het echt odig daar ik in verbinding wil blijven met thuis en ik naar Amerika vertrek
hallo ik heb skype
hallo
ik heb skype gedownload
maar als ik bellen wil zeggen ze steeds tegen mij dat ik skype tegoed moet kopen .
maar ik had begrepen dat het gratis was skype naar skype
alvast bedankt
Beste mensen.Ik ben een
Beste mensen.Ik ben een ouder persoon die sinds kort met een oude vriend in Tasmanie aan het mailen is. nu willen wij samen (hij heeft Skype),
met de webcam praten. Ik heb eeb webcam gekocht en wil deze instaleren.
Wat zijn de konsekwenties ervan voor mij?
Graag ook wat gegevens om hoe Skype te instaleren. de webcam is : Trust. Spotlight Webcam Pro.
Bij voorbaat hartelijkdank.
Paul.
het beste
het beste
Ik heb de nieuwste versie
Ik heb de nieuwste versie van skype geinstalleerd. Maar ik heb er klachten over van dat skype niet lekker werkt de nieuwste versie.
Wie heeft voor mij de oude versie die nog steeds te downloaden is?? Ik heb zelf gezocht via google, maar ik kan het niet vinden die oudere versies die nog te downloaden en te gebruiken is.
Alvast bedankt.
Groetjes Sandra
Re : Ik heb de nieuwste
Re :
Ik heb de nieuwste versie van skype
zie
http://www.oldversion.com/Skype.html
Mara
Er schijnt iets mis te zijn
Er schijnt iets mis te zijn gegaan met de laatste update, er wordt aan gewerkt voor een oplossing...
Zie: http://www.nu.nl/internet/2527872/per-ongeluk-verkeerde-software-bij-sky...
http://forum.skype.com/index.php?showtopic=821491&st=0
Beste mensen, Het bellen
Beste mensen,
Het bellen naar vaste telefoons en mobiel met SKYPE.
Ook ik heb mij over laten halen om SKYPE te gaan gebruiken, vanmorgen de software geïnstalleerd hetgeen vlekkeloos verliep, met een on-line tel.nr., klaar voor de start, als nieuweling gelijk gaan uitproberen, bellen dus, eerst maar eens naar mijn 06 en vervolgens naar mijn vaste telefoon, verbindingen snel, geluid niks op aan te merken.
Nog geen abonnement genomen (SKYPE eerst uitproberen) maar een credit tegoed genomen die al snel minder werd door het plegen van enkele telefoontjes.
Het bellen naar een 06 nr kost mij eur 22.2 cent per min, naar mijn vaste tel.nr. eur 5.5 cent per min., zo veel goedkoop(er) bellen is het dus niet !
Als ik nu met mijn SKYPE kredit tegoed een smsje wil versturen kost mij dit eur 1.02 cent !
Skype schrijft op hun site wel dat een abonnement voor sms en een stuk goedkoper is, en dat zal ook wel zo zijn maar mijn eerste indruk is toch wel dat het e.e.a. door Skype rooskleuriger wordt voorgesteld dan het in het werkelijkheid is.
Dus mijn eerste ervaringen met Skype is in technische zin , en in gebruik goed te noemen maar echt goedkoper ???
Ees Nigel.
Misschien heeft iemand een
Misschien heeft iemand een oplossing voor dit probleem. Windows verkenner liep vast en starte opnieuw op. Sinds dien werkt mijn skype absoluut niet meer. Wie o wie heeft er een oplossing?
zie wel vragen en
zie wel vragen en opmerkingen maar geen antwoorden.wanneer keert de rubriek skype-gebruikers weer terug in het prgramma?
Hallo allemaal, ik heb sinds
Hallo allemaal,
ik heb sinds een week skype 5.0.0.152.
en sinds dat moment kan ik niet meer videoconferentie doen.
ook mijn vrienden niet meer.
als ik de camera aansluit slaat mijn scherm op hol.
er komt spontaan een andere resolutie en het geluid draait verdwijnt helemaal. er komt een brom.
ik moet dan de camera er loskoppelenen danna 30 secondenr rust in de computer.
als ik de camera niet aanluit dan kan ik wel gesprekken voeren.
Heeft iemand een idee wat ik moet doen?
ik heb een PC me XP
Gerard
sinds enkele weken ben ik
sinds enkele weken ben ik mijn skype programma kwijt, het opent met een andere naam en al mijn contacten zijn weg
Hallo, graag wil ik u op een
Hallo,
graag wil ik u op een aantal dingen wijzen welke ik hierboven gelezen heb.
Skype software is en zal altijd gratis zijn. U kunt hiermee gratis bellen naar ALLE Skype gebruikers over de hele wereld.
u kan een maandabonnement nemen voor een prijs die ver onder het abonnementsgeld ligt van de reguliere vaste telefoon aanbieder. Ik heb zelf een abonnement voor Europa en betaal hiervoor € 6,20 inclusief BTW. Een wereld abonnement kost rond de € 11. Met een abonnement belt u naar ALLE vaste telefoons. Indien u ook wilt bellen en sms'en naar mobiele telefoons, dan moet u ook een beltegoed kopen. Dat kan al vanaf € 5,00 maar is nog steeds goedkoper dan de reguliere aanbieder Er wordt van u gevraagd voor een "fair use" gedrag. U krijgt voor elk abonnement 10.000 belminuten per maand = 5,5 uur per dag ! De geluidskwaliteit is bijzonder goed, af en toe gaat het eens mis maar dat gebeurt ook met een abonnement van de gewone vaste telefoon aanbieder. Gewoon gesprek beëindigen en opnieuw bellen. Skype heeft de geluidskwaliteit de laatste jaren opmerkelijk verbeterd. Eén minpuntje in versie 5: Het is momenteel onmogelijk om andere Skypegebruikers te zoeken. Na klachten hierover is gebleken dat ze dit vergeten zijn toe te voegen in deze laatste versie en zouden ze dit bij Skype zo snel mogelijk op lossen, maar dat duurt al meer dan een maand......FOEI !!! Daarom heb ik net nog maar eens een klacht ingediend. Pluspunten zijn er natuurlijk ook, namelijk de nieuwe attributen die zijn toegevoegd zoals ook een aparte FaceBook pagina, indien gewenst. Ook een minpuntje op deze pagina.... de link http://www.skype.com/intl/nl/download/skypewebtoolbar/ voor IE en Firefox werkt niet, Jammer maar helaas. Ik zou zeggen: Iedereen over op Skype, het is gratis of op z'n minst goedkoper. Nog één ding, ik werk niet voor Skype maar ik gebruik het wel aale dagen om te bellen over de hele wereld, met zo goed als volle tevredenheid.
Reageren