Dit onderdeel van GratisSoftware.nl wordt niet meer bijgewerkt. Actueel nieuws, tips, columns, peilingen en meer zijn vanaf 2012 te volgen op:

GratisSoftware.nl Blogs

Ashampoo Burning Studio Free - cd en dvd branden

U heeft geen toegangsrechten om te reageren.
7.26415
Gemiddelde cijfer: 7.3 (53 stemmen)

Beschrijving
Ashampoo Burning Studio Free is een gratis brandprogramma dat goed en makkelijk werkt. Het hoort volgens mij ook op deze site thuis, zodat andere bezoekers dit programma ook kunnen gebruiken.

Met Ashampoo Burning Studio Free kunt u data, audio en video op cd, dvd of blu-ray branden. Met ingebouwde cd ripper (mp3, wav, flac). Ook voor het branden van iso-bestanden.

Ashampoo Burning Studio Free is in het Nederlands vertaald. Na de installatie wordt gevraagd of u wilt upgraden naar de betaalde versie. Dit moet u niet doen.

Downloaden
Download Ashampoo Burning Studio Free

Reacties

Opties reactieweergave

Kies uw favoriete manier om reacties weer te geven en klik op "instellingen opslaan" om uw veranderingen te activeren.

De link op GSS verwijst naar de (stok)oude versie 6.75.
Als je naar de volgende Duitse site gaat kun je (na registratie) gratis de nieuwste versie 2009 aanvragen.

http://www.computerbild.de/download/Ashampoo-Burning-Studio-2009-Kostenl...

Na installatie kun je o.a. voor taalinstelling Nederlands kiezen.
Voor diegenen zonder DVD brander: je kunt er ook uitstekend (S)VCD's mee branden.

met alle respekt , maar hoe kan je hiermee een bestand uit de map dokumenten branden????? Deze map is (vista) niet te vinden onder de knop toevoegen, daardoor kan je dan geen dokumenten uit de betreffende map branden, of ben ik verkeerd?? dus als dataschrijver niet geschikt????

het is inderdaad juist kosteloos voor een nieuwe versie .......
maar na registratie (heb ik ook gedaan ) ,sinds dien wordt mijn mail box
overspoeld met reclame van Ashampoo voor een betaalde versie aan te kopen u bent bij deze gewaarschuwd

vind dat dit niet helemaal hier thuishoort, kwaliteitsproblemen

weet iemand wat voor bestanden je in dit programma moet zetten om te branden. bij een .avi bestand krijg ik de melding te zien: the file might not be supported. met convertxtodvd heb ik mijn film geconverteerd, en nog steeds krijg ik dezelfde melding?

als ge deze onzin wil ziez dan dat ge een spam mail hebt voor hun geregelde idiote spammail, of gebruik een wegwerp emailadres dan kunnen ze u nuiet bereiken.
gebruik als brander "cdrtfe" doet alles wat nero doet maar op deze site niet gewild.
groeten

das pas een programma zie, dagelijks een hoop rommel van hen

goeie raad geef bij installatie een van de mogelijke voorlopige email adressen:
dit zijn adressen die zichzelf na 1 uur vernietigen.(http://www.jetable.org/nl/index) anders ben je gezegend met een hoop spammail, waar je nooit vananafgeraakt, vraag me trouwens af wat deze rotzever op deze website doet, kinderachtig gelul.