CCleaner 3.12.1572

CCleaner 3.12 is verschenen. In deze update voor de populaire pc schoonmaker niet heel veel vernieuwingen. Wel wordt het opruimen van sporen van de nieuwe Firefox 7 en 8 beta nu ondersteund.

Verder zijn onder andere AVG AntiVirus 2012 en Avast! Antivirus 6 toegevoegd aan het schoonmaaklijstje en worden VLC mediaplayer en Google Chrome beter opgeschoond.

Ten slotte is het secure delete proces verbeterd en zijn enkele foutjes opgelost. Maar al met al niet veel nieuws onder de zon.

CCleaner 3.12 is te krijgen voor alle Windows-versies, maar Windows XP, Vista en 7 worden aanbevolen. En er is tegenwoordig een versie voor Mac OS X.

CCleaner is in het Nederlands vertaald. Kies op de download-pagina voor CCleaner - Slim: deze is zonder het voorstel om Google Chrome mee te installeren! Als deze Slim-download (nog) niet beschikbaar is dan moet u tijdens de installatie van CCleaner het vinkje weghalen bij Google Chrome, als u deze browser niet wilt.

Release notes:

  • Added Firefox 8.0 Beta support.
  • Added Firefox 7.0 Final support.
  • Added secure delete for Cluster tips.
  • Added secure delete for Alternate Data Streams.
  • Added cleaning for Network Passwords.
  • Added PATH environment variable cleaning.
  • Added cleaning for Top Sites in Google Chrome.
  • Improved support for Chrome Canary.
  • Improved support for Firefox Aurora channel.
  • Added cleaning for AVG AntiVirus 2012, ACDSee 14, BitZipper and Avast! Antivirus 6.
  • Improved cleaning for VLC Media Player and Axialis IconWorkshop.
  • Added Marathi translation.
  • Minor bug fixes.

Opties reactieweergave

Kies uw favoriete manier om reacties weer te geven en klik op "instellingen opslaan" om uw veranderingen te activeren.

In deze versie zit een klein

In deze versie zit een klein foutje.
Als je CCleaner de boel laat opruimen, dan geeft na een tijdje MSE een melding dat er al een tijdje niet gescant is.
Ook op de site van microsoft answers wordt hier melding van gemaakt.

http://answers.microsoft.com/nl-nl/protect/forum/protect_scanning/na-een...

De fout zit 'm in CCleaner. Volgens de antwoorden en volgens mij.
Hopelijk is bij de volgende versie dit foutje verholpen.

Het is geen foutje, je moet

Het is geen foutje, je moet gewoon Windows Defender in applicaties niet aanvinken, zo ook niet Windows Live Messenger daar dan meteen al je messenger contacten worden gewist. Wellicht drijven ze het cleanen nu een beetje te ver door.

Windows defender niet

Windows defender niet aanvinken binnen de applicaries werkt niet.
Althans niet bij Windows Vista. Blijft na cleanen even later oplichten dat er al een tijdje niet gescand is. (uitgebreid getest)
Messenger gebruik ik niet dus niet bekend bij mij of dat wel werkt.

Je hoeft alleen het vinkje

Je hoeft alleen het vinkje bij CCleaner/Applicaties/Windows/"MS Antimalware" weg te halen (in alle accounts als er meerdere zijn op je pc)! Het vinkje bij Defender weghalen in CCleaner voor MSE heeft geen nut! Er waren meer MSE/CCleaner gebruikers met dit probleem. De oplossing hiervoor kun je ook ergens achterin vinden bij MSE hier op GSS, dat bleek inderdaad de oorzaak te zijn...

zie: http://www.gratissoftwaresite.nl/downloads/Microsoft+Security+Essentials...

Het vinkje weg halen bij MS

Het vinkje weg halen bij MS Antimaleware bij applicaties werkt goed. Bedankt.
Geen valse meldingen meer.

Reageren

Dit veld is afgeschermd. Je e-mail adres zal NIET op de website te zien zijn.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Verplichte controlevraag
Dit is een controle om spammers tegen te gaan.
_e_erland:

Advertentie