Reageren
Bij veel gratis software moet je oppassen dat je niet nog allerlei andere zaken mee installeert.Het is dus gewoon een kwestie van 'goed lezen' bij de installatie.
Er gaat veel tijd en/of geld inzitten bij het maken en bijhouden van freeware dus het is niet zo verwonderlijk dat het een en ander moet worden bekostigd d.m.v. advertenties, toolbars etc. Het veelgebruikte CCleaner doet dat ook b.v.
Zelfs bij betaalde software moet je goed lezen bij de installatie anders zit je ook met één of andere toolbar, of overige onnodige software etc. opgescheept. Nero b.v biedt je ook de ask.com toolbar aan
dit terwijl software van Nero nou niet bepaald goedkoop is.
In Freemake zit geen malware dat heb ik zelf uitvoerig getest door o.a het exe bestandje te laten controleren op virustotaal.com en het register na te pluizen.
Voor niets gaat alleen de zon op. Het is een prima functionerend programma wat fanatiek wordt bijgehouden door de makers, want er zijn maandelijks nieuwe updates
wat de software elke keer weer beter maakt.

Rob
16 Dec 2011 - 18:45