PrivaZer
9 april 2026
PrivaZer 4.0.120.3 is een kleine update van de pc cleaner die enkele foutjes oplost.
Ons oordeel
PrivaZer is een uitgebreide schoonmaak-tool die enkele interessante eigenschappen heeft die veel concurrenten, zoals CCleaner, niet hebben. PrivaZer ruimt natuurlijk alle rommel, tijdelijke bestanden, gebruikerssporen en internetsporen op je pc op. Maar daarnaast kun je ook heel gedetailleerd bekijken wat nou precies de sporen zijn die je verwijdert.
Zo kun je na een scan met PrivaZer bijvoorbeeld Internetactiviteit selecteren en bij de resultaten op Sporen klikken, waarna je alle bezochte pagina's kunt bekijken. Dus behalve pc schoonmaker is PrivaZer ook een soort forensisch werktuig waarmee je kunt bekijken wat er allemaal gebeurd is op een computer.
Je kunt met diverse soorten scans sporen van tientallen programma's (waaronder alle bekende browsers) opruimen. Je kunt ook bepaalde scans uitvinken als je ze te lang vindt duren. En als je een scan selecteert kun je onder opties ook nog heel veel instellen. Bij het opstarten heeft PrivaZer een handige wizard waar je kunt selecteren wat je wilt opschonen. Verder is er in het hoofdvenster een snelle 1-klik scan (Schoon op knop) om even al je internetsporen op te ruimen.
PrivaZer ruimt na een scan alle rommel op. Als je van de Diepgaande scan (klik OK) gebruik maakt, duurt een eerste schoonmaakbeurt soms meer dan een uur. Dit is een veilige schoonmaakmethode waarbij ook de sporen in de vrije ruimte op je harde schijf worden overschreven. Na een eerste opruimbeurt gaat opschonen de volgende keren een stuk sneller. Je kunt echter ook kiezen voor een Scan op specifieke sporen waarbij je zelf enkele onderdelen kiest.
Bij het opschonen na het scannen kun je vervolgens kiezen uit Normaal, Snel of Turbo. Meestal zal Snel of Turbo aan te raden zijn, want bij Normaal wordt ook nog eens de vrije ruimte op je pc veilig overschreven - en dat kan lang duren!
Je kunt Windows ook herstellen met PrivaZer onder Herstel + Reparatie. En kies dan voor Reparatie. Je kunt hier Systeembestanden (SFC), de Windows-image (DISM), Bestandstabel en Sectoren (CHKDSK) selecteren om te repareren. Maar zoals altijd: doe dit misschien beter alleen als je problemen hebt. If it ain't broke, don't fix it.

PrivaZer is een zeer interessante aanwinst op de drukke markt voor pc schoonmakers. De schoonmaker heeft heel veel mogelijkheden voor gevorderde gebruikers en ruimt uitstekend op. Ons bevalt PrivaZer - dat inmiddels ook in het Nederlands vertaald is - heel goed. PrivaZer is een uitstekend alternatief voor CCleaner en de moeite waard om eens uit te proberen!

Reacties
George
8 Apr 2026 - 20:56
Versie v4.0.120.3 is beschikbaar
Tron
3 Apr 2026 - 07:11
En alweer een nwe versie :
v4.0.120.2 (03 april 2026)
+ Kleine bugfixes : chkdsk
Tron
31 Mrt 2026 - 08:23
Release opmerkingen:
v4.0.120.1 (30 Maart 2026)
+ Kleine bugfixes
Tron
31 Mrt 2026 - 08:21
En inmiddels alweer een nwe versie > Privazer 4.0.120.1
Tron
28 Mrt 2026 - 08:44
Prima programma !
En nog steeds kan je 1 jaar -ook voor deze laatste versie - gratis de Pro krijgen!
v4.0.120 (Released: 27 March 2026)
What's new in PrivaZer PRO v4.0.120
https://privazer.com...
+ Improved cleanup : MFT
+ Improved cleanup : Microsoft Word, Excel,... (Office)
+ Improved cleanup : Cookies
+ Improved cleanup : Registry
+ Improved UI
+ Improved installation
Get a free 1-year PrivaZer PRO v4.0.120 license.
Deep PC cleaning and privacy protection tool.
Go to the promotion page –> (Get Your License code)
https://privazer.com...
Download PrivaZer PRO version v4.0.120 (Regular installer)
https://privazer.com...
OR
(Portable version)
https://privazer.com...
Terms and Conditions
This is a 1-computer 1-year license, for noncommercial use
You get free updates for one year
You get free technical support
Cees
15 Mrt 2026 - 18:44
Hier de juiste link om versie 4.0.119.1 te downloaden.
https://privazer.com...
Raafje
14 Mrt 2026 - 07:32
@Redactie
Hartelijk dank en met excuses voor de late reactie. Dan vermoed ik dat het scanresultaat van de downloadlink waarschijnlijk een false positive is:
https://www.virustot...
redactie
10 Mrt 2026 - 08:49
@Raafje
We hebben het PrivaZer installatiebestand net gescand met VirusTotal en het was helemaal schoon en veilig:
https://www.virustot...
Raafje
10 Mrt 2026 - 06:25
Toen ik de link voor Privazer 119 en later ook voor 119.1 met VirusTtotal scande. Kreeg ik van een van de beveiligingsbedrijven een melding van kwaadaardig. Ik download en installeer Privazer 119.1 maar liever nog niet.
Tron
8 Mrt 2026 - 10:19
PS. Pro versies..
zowel installeer als portabele versie hier ! >>> https://privazer.com...
Pagina's
Reageren