Hoe kun je je tips van plaatjes en opmaak voorzien?


Mint XFCE 19.1
Dejan09 mei 2019 - 03:05
Beste redactie,
Het is vaak handig om tips met printscreens e.d. te verduidelijken. Is het mogelijk dat niet redactieleden, zoals als ik, dit ook kunnen ( in de toekomst ).
Bovendien, kun je als niet redactielid die graag een tip wil geven ook gebruik maken van BB-codes oid ?
Bijvoorbeeld KLIK HIER
Of heen en weer of met kleuren etc ?
Groeten van Dejan [url=https://www.gratissoftwar... EEN TEST[/url] ;-) ( zal het wel niet doen ) ........
Status:

- Ontvang meldingen
- Reageren
- 255 keer gelezen
Reacties
Nee, doet het dus niet. TEST doet het 'dus'niet.
Als er weer een registratiessysteem zou komen zouden geregistreerde leden dat eventueel kunnen. Weet niet of daar veel animo voor is. We zullen er eens over nadenken.
Oké, dan 'zullen we' het wel zien. Groeten van Dejan ;-)
Zoiets dergelijks heb ik ook al eens aangekaart, zou het ook wel handig vinden.
Oké. Voor de liefhebbers: we gaan een proef starten met geregistreerde gebruikers die opmaak en plaatjes kunnen gebruiken. Als je interesse hebt kun je de redactie mailen.
Reageren