VPN Firefox

sinds kort is de gratis vpn knop in firefox verdwenen en ik kan er geen instelling over vinden, ook niet in about:config. Opnieuw installeren zie ik niet zitten en ik weet ook niet of dat helpt want ik ben ingelogd. Iemand een idee.


sinds kort is de gratis vpn knop in firefox verdwenen en ik kan er geen instelling over vinden, ook niet in about:config. Opnieuw installeren zie ik niet zitten en ik weet ook niet of dat helpt want ik ben ingelogd. Iemand een idee.

© GratisSoftware.nl 2026
Contact
Disclaimer
Privacy & cookies
Het trademark en copyright van de software logo's die we tonen bij recensies en overzichtslijsten berust bij de betreffende producenten. Originele logo's worden met toestemming van de producenten gebruikt. Indien het gebruik van originele logo's niet toegestaan is (of we geen antwoord op ons verzoek hebben gekregen) dan laten we alternatieve, generieke logo's zien die de software categorie aanduiden. GratisSoftware.nl is niet verbonden met betreffende software producenten.
Reacties
Matthijs
di 13 oktober 2026 - 20:17
Zie je em niet staan als je rechtsklikt op de werkbalk en kiest voor Werkbalk aanpassen?
Patrick
di 13 oktober 2026 - 20:29
Nee, daar had ik al gekeken. Het is echt een raadsel. maar ik werk firefox altijd bij met patsch my PC en dan is de versie ineens veranderd in US englisch, zou het daar mee te maken kunnen hebben?
Patrick
di 13 oktober 2026 - 20:39
Ik heb net de Nederlandse versie er overeen geinstalleerd, maakt geen verschil.
Matthijs
wo 14 oktober 2026 - 11:05
Ben je misschien uitgelogd met je Mozilla account? Je moet er wel ingelogd voor zijn.
Of is de knop verdwenen naar het Overloopmenu? Deze: >>
Patrick
wo 14 oktober 2026 - 12:02
Ik ben ingelogd en nee niet in het overloopmenu. Ik heb via about;config browser.ip.protection.enabled op true gezet. VPN ingeschakeld op Nederland.
Léon
di 13 oktober 2026 - 20:42
Als ik één keer zou meemaken dat Firefox verandert in een Amerikaanse versie, zou ik dat updateprogramma nooit meer gebruiken.
Wees verstandig en gebruik UCheck.
Anyway
wo 14 oktober 2026 - 11:07
in about:config
zet browser.ipProtection.enabled op true
https://support.mozilla.o...
Patrick
wo 14 oktober 2026 - 11:57
Ik heb de browser.ip instelling op True gezet, de knop is terug!
Reageer