Laatste nieuws en tips op GratisSoftware.nl Blogs
- Windows 8 Consumer Preview op 29 februari gratis te downloaden?
- Flash Player met sandbox-beveiliging komt naar Firefox
- GIMP 2.8 krijgt eindelijk één-venster modus
- Windows XP wordt nog 800 dagen ondersteund, blijf je XP gebruiken tot 2014?
- VLC media player 2.0 komt er ook voor 64-bits Windows en Android
Google Chrome 3 is nog sneller en heeft nu thema's om het uiterlijk aan te passen
Google heeft inmiddels alweer versie 3 van zijn browser uitgebracht. Chrome bestaat nu een jaar en heeft al de nodige progressie geboekt. Een geduchte concurrent voor Internet Explorer en Firefox inmiddels, zeker nu Google Chrome 3 nog weer sneller is en thema's kent om het uiterlijk aan te passen.
Google Chrome 3.0 is nog sneller dan zijn voorgangers. Met name de JavaScript-engine is verbeterd, waardoor zware pagina's beduidend vlugger laden. Verder ondersteunt Chrome de nieuwe HTML5-standaard. Dat zit allemaal onder de motorkap, maar Google Chrome heeft ook zichtbare veranderingen ondergaan.
Zo heeft een Chrome een nieuwe tab-pagina die een overzicht geeft van door u veelbekeken websites als de browser opent. Ook kent Googles Chrome 3 een verbeterde Omnibox (de adres-/zoekbalk die het equivalent is van Firefox' slimme adresbalk), waardoor duidelijker is of u zoekt op internet of dat u uw eigen bladwijzers of surfgeschiedenis doorzoekt.
Ten slotte heeft Google Chrome nu ook de beschikking over thema's om het uiterlijk van de browser aan te passen. Deze thema's voor Chrome zijn op deze pagina te downloaden.

Thema's en nieuwe tab-pagina voor Google Chrome 3
Chrome is beschikbaar voor Windows XP, Vista en 7. Versies voor Mac OS X en Linux zijn in de maak. Extensies kunnen in versie 4 van Google Chrome pas voor het eerst gebruikt worden.

Reacties
Google Chrome draait op de kernel van Linux en toch moeten linux gebruikers nog wachten.
Ik weet dat er meer ms gebruikers zijn maar toch.
Toch maar liever niet, zag "Google's Master Plan" op Youtube...
http://www.youtube.com/watch?v=5wPydsgvbTQ
ikke vind da niks aan , bedoel dat chrome gedoe
Wat interesseert mij die thema's.
Bedenk eerst maar eens de volgende commentaren op Google's Master Plan 2.
"And as long as users are comfortable sharing their private data and behavior with Google, all services will remain free (and supported by advertising)".
"The accumulation of data about a person at one place under control of one organisation is the single biggest threat to privacy".
"Are you scared? Do you think Google is “evil”?
Yes, we are, yes Google is evil.
Nogal ambivalent niet ? Conclusie...?
Nogal ambivalent ingetrokken, sorry had je niet goed begrepen :(
Je hoeft crome niet te nemen.
op www.srware.net kun je versie 3.0.197.0 downloaden, bijna
hetzelfde als chrome maar dan zonder privacy schendingen.
Beetje onzin dat privacy gedoe, denk je nu echt dat je browser wat uitmaakt daarin? Alles wat men van je wil weten is zo te achterhalen want al je data slingert op internet.
Zolang er geen privacy SCHENDING plaats vind is er niets aan de hand.
Ook Microsoft (IE), Apple (Safari en Firefox zijn zeer geinteresseerd over wat wij op internet doen, al is het maar voor marketing activiteiten.
Kortom, niet zo paranoide en gewoon genieten van de keuze aan browsers die er is.
Wil je toch chrome maar dan zonder de privacy issues neem dan Iron van SRWare, ben je er ook.
Nieuwe reactie inzenden