Adobe Reader X 10.0.1

Adobe Reader 10.0.1 is uitgebracht. In deze versie van de pdf lezer worden maar liefst 29 beveiligingslekken dichtgeplakt. Dankzij de sandbox in Adobe Reader X (10) vormen deze lekken niet direct een gevaar, omdat ze eerst door de protected mode heen zouden moeten breken voordat ze schade kunnen aanrichten.

Volgens producent Adobe zorgt de sandbox ervoor dat de gevonden lekken in Adobe Reader 10 niet kunnen worden uitgebuit of dat ze veel minder schade kunnen aanrichten dan onder Adobe Reader 9.4.

Voorlopig is alleen een Engelse versie 10.0.1 te downloaden voor Windows en Mac OS X. De Nederlandse vertaling wordt later verwacht. Wanneer een Linux-versie verschijnt is nog onbekend. Er is wel een Android-versie.

Opties reactieweergave

Kies uw favoriete manier om reacties weer te geven en klik op "instellingen opslaan" om uw veranderingen te activeren.

dank U

dank U

Reageren

Dit veld is afgeschermd. Je e-mail adres zal NIET op de website te zien zijn.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Verplichte controlevraag
Dit is een controle om spammers tegen te gaan.
no_r_egen:

Advertentie